BURDASINIZ TURİZM

Araç Filosu

 

Kaptangrup  müşterilerinin yüksek kalite ve hizmet standardını beklediğini çok iyi biliyoruz. Bu sebeple, araç filomuzu sürekli yeniliyoruz ve araçlarımızın bakımlarını üreticilerin talimatlarına uygun olarak, yetkili servislerde yaptırıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olacak tüm modelleri filomuzda barındırmaya çalışıyoruz. Ekonomik, Konfor, Üst, Lüks ve Özel olarak gruplandırdığımız araçlarımızı aşağıda beğeninize sunuyoruz. Rezervasyonlarınız esnasında kolaylık olması için, beğendiğiniz aracın “Araç Grubunu” iletmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Belirtilen araçlar örnek olup, marka garantisi verilememektedir. Beğendiğiniz aracı size hazır edebilmemiz için, kiralamanız öncesinde rezervasyon yaptırmanızı önemle hatırlatırız. Rezervasyonlarınız için: 212 486 34 09 veya http://www.kaptangrup.net

 

 

 

7/24 Tam Destek Hattı

7 gün 24 saat yol yardımı ekibi: Kiralama süresince meydana gelebilecek acil, öngörülemeyen kaza ve/veya durumlar ile ilgili olarak Kaptangrup  7/24 Tam Destek Hattı'na başvurabilirsiniz.

Güvenli bir şekilde seyahat etmeniz için Kaptangrup Tam Destek ekibi her zaman yardıma hazır.

Kaptangrup Tam Destek Hattı 212 486 34 09

 

Servis Hizmetlerimiz

2000 yılında hizmete başladığımız günden bugüne dek, şirket vizyonunun ışığında, sektörde üstlendiğimiz öncülük görevini yerine getirmeye çalışmaktayız. Ana faaliyetimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Bu anlamda, kaptan grup Operasyon ve Müşteri İlişkileri departmanımız, bağlı olarak çalışan yaklaşık 10 aracın, aynı standartlarda hizmet verebilmesi için, toplamda 50 kişilik bir operasyon ekibi görev almaktadır. Bu operasyon ekibinin bir kısmı merkezi, bir kısmı ise bölge ve proje bazlı çalışmaktadır. Gürsel Operasyon Departmanı; Beylikdüzü, Levent, Anadolu Merkez, Gebze, Gölcük ve Eskişehir bölge olmak üzere farklı 6 bölgeden oluşmaktadır.

1989 yılında kurulan firmamızın personel taşımacılığı alanında güven ve kaliteyi eşdeğer bir marka haline getirmiştir. Operasyonel faaliyetlerimiz; Operasyon ve Müşteri İlişkileri Koordinatörümüz sadettin kaptan’ın liderliğinde, Operasyon ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi cavat kaptan’in yöneticiliğinde operasyon ekibimiz ile taşıdığımız sorumlulukların bilincinde servis hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.

kaptan grup bünyesinde 30’un üzerinde projemizde günde yaklaşık 12 personel, 10’un üzerinde servis aracımızla taşınmaktadır. Tüm bölgelerimizde ve sahada çalışan personelimiz her ay genel merkezimizde toplanarak koordinasyon toplantılarına katılmakta ve bu toplantılarımızda sektörde yaşadığımız sıkıntılarımızı paylaşarak en iyi çözüm yollarını araştırmaktayız.

Operasyonel faaliyetlerimizde, hizmetin planladığı şekilde gidip gitmediğini, günlük rutin kontrollerle takip ettiği gibi, yılda 4 kere yaptığı geniş kapsamlı kontrolleri ile de, araçlarında olası eksikliklerin giderilmesini de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, Operasyon Yetkililerimizin, Müşterilerimizle yaptığı düzenli görüşmelerde aldıkları geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için de iyi bir fırsat olmaktadır.