BURDASINIZ GIDA

Tabldot

2000 yılında, İstanbul ikitelli Sanayisinde lokanta ve yerinde tabldot hizmeti ile ticaret hayatına başladık. İki yıl gibi kısa bir sürede kapasite arttırımına gittik, 2002 yılında aynı cadde üzerinde kaptan grup Yemek ve Gıda Ürünleri Ltd. Şti. adı altında açtığımız yeni şube ile catering hizmetine başladık. Müşteri portfüyümüzün sürekli genişlemesiyle büyüyen Firmamız ; 2003 yılında artan talep üzerine, daha kaliteli hizmet verebilmek için açılışını gerçekleştirdiğimiz iki tellide bulunan kendi binamızda yeni tesisimizi hayata geçirdik. Hijyen ve kaliteli hizmetten üdün vermemek için üretiminin her aşaması Gıda Mühendislerimizin kontrolündedir.

  • kaptan grup ., standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir.

  • Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler kaptan grup'un profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

  • İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, Günlük 500 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış kaptan grup  mutfağında; Besin kaybını ünleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

  • Günlük taze olarak halden alınan sebze ve meyveler, 2 - 4° deki soğuk hava depomuzda muhafaza edilmektedir.

  • Aylık münüler doğrultusunda alınan kuru gıdalar, depomuzda 14 - 18° deki muhafaza edilmektedir.

  • İslami usullere uygun olarak, veteriner hekimler kontrolünde kesimi yapılıp; karkas halinde günlük olarak alınan kırmızı ve beyaz etler, -3° deki soğuk hava deposunda muhafaza edilmektedir.

  • İlk giren ilk çıkar prensibi uygulanan tüm depolarımız, hijyen programları çerçevesinde Günlük, haftalık sanitasyon işlemlerine tabi tutulmakta; periyodik olarak uzman ekipler tarafından ilaçlanmaktadır.

  • Uzman sevkiyat kadromuz ve araç filomuzla, İstanbul'un her noktasına zamanında ve sağlık koşullarına uygun bir şekilde hizmet gütürmekteyiz